הצהרת נגישות

© כל הזכויות שמורות 2018

קבוצת מורפוזיס יזמות נדל"ן למגורים בישראל

בניני מגורים

למייסדי קבוצת מורפוזיס מומחיות בבניית בנייני מגורים חדשים ושילובם בתוך סביבה אורבנית אינטנסיבית ובחיזוק וחידוש בנייני מגורים  ישנים והתאמתם לתנאי הסביבה המשתנים. מייסדי הקבוצה מאמינים שכדי לחדש את העיר ולהזרים דם חדש לשכונותיה, יש לחדש גם את המבנים המזדקנים. הבניין המחוזק מקבל חיים חדשים והופך לבניין מודרני ומעודכן, הנותן מענה לצרכים המשתנים של דייריו ובנוי בסטנדרט הגבוה ביותר ועל פי כל התקנים  כדוגמת התקן הישראלי 413 ו-2413 לחיזוק כנגד רעידות אדמה.

 

מגדלי מגורים

בניית מגדלי מגורים מצריכה מומחיות רבה והתמודדות עם מורכבות פיננסית, תכנונית והנדסית גבוהה. יש שוני גדול בין מגדלי מגורים הנבנים במרכזה של עיר לבין מגדלי מגורים הנבנים בפאתי עיר ובשכונות לויין. לכל מיקום יש את המורכבויות שלו מבחינה ביצועית והאתגר הוא מציאת פתרונות בין היתר לנושאי הנגישות, התנועה והחניה. הניתוח המעמיק המקדמי, התכנון המדוקדק והביצוע המקצועי בידי החברות  הקבלניות מהטובות בארץ, הפך כל אחד מפרויקטים שבצענו  לסיפור הצלחה.

 

שכונות וקוטג'ים

שכונות המגורים  שנבנו על ידי מייסדי מורפוזיס תוכננו בקפידה, תוך שימת דגש על הקשר בין המרחב הפרטי למרחב הציבורי והתאמתן לאורח החיים המודרני .בכל שכונה שבנינו נעשו ניתוחים דמוגרפיים, מתארים  ותנועתיים מקדמיים לפני התכנון המפורט  כדי להגיע לתמהיל המיטבי של השטחים הציבוריים הפתוחים , בנייני הציבור המשרתים את השכונה וטיפוסי יחידות הדיור. השכונות שבנינו משקפות תפיסה ייחודית בה יחסי הגומלין בין הפרט לכלל הם הבסיס להצלחתן  ולראייה, ערכי יחידות הדיור בשכונות שבנינו עולים על מחירי יחידות הדיור בסביבתם. 

צור קשר

 


ההדמיות באתר הינם לצרכי המחשה בלבד * כל הזכויות שמורות 2022 * הצהרת נגישות

צור קשר

 


ההדמיות באתר הינם לצרכי המחשה בלבד * כל הזכויות שמורות 2022 * הצהרת נגישות